Sıkça Sorulan Sorular

Zekidoor

Sıkça Sorulan Sorular

1. Çelik Kapı fiyatları nedir ? Çelik kapılarda fiyatlandırma neye göre yapılır ?

Çelik kapılarımızın fiyatı ölçüye göre değişmektedir. Fiyatlandırma kapının konumuna (iç mekan, dış mekan), ölçüsüne, kilit aksamına ve kullanılan aksesuarlara göre fiyatlandırma yapılır.

2. Çelik kapı modellerine karar verirken nelere dikkat etmeliyiz ?

Çelik kapı modeli seçerken kapının montaj yapılacağı yerin ortamı oldukça önemlidir. Dar ve kapalı alanlarda yoğun göbek ve çıtalı modeller alanı oldukça kapalı  gösterecektir. Daha sade modeller tercih etmeniz ortamın daha ferah görünmesini sağlayacaktır.

3.ZEKİDOOR çelik kapılar ne kadar dayanıklıdır ?

Kapılarımız TSE Standartlarında üretilmekte olup 2 yıl garantilidir.

4. En iyi çelik kapı modelleri hangileridir ?

Bütün çelik kapılarımızın iç aksamları aynı olup dış görünüşleri farklıdır. Zekidoor dan aldığınız her kapı modelinin iç aksamları aynı kalitededir. Modeller sadece zevkinizi yansıtır.

5. Çelik kapı montajı nasıl yapılır ?

Çelik kapılarımızın montajı oldukça kolaydır. Özel ölçü alındığı için iç kasa ve dış kasa ayrı bir şekilde gelir ve ölçü alınan kısıma tam oturur. Kırma ve dökme yaşanmaz. Montaj yarım saat ve bir saat aralığında gerçekleşir.

6.Yangına dayanıklı kapılar üretiyor musunuz ?

Yangına dayanıklı çelik kapı üretimimiz vardır. Yangın kapılarımızın 120 dk yangına dayanıklı TSE belgeleri mevcuttur.

7.Çelik kapılarda renk seçenekleri var mı?

Dileğiniz renk ve kaplama seçenekleri mevcuttur. Kapının iç kısmı farklı dış kısmı farklı renk uygulaması da yapılabilir.

8. Çelik kapılarda güvenlik nasıl sağlanır ?

Çelik kapılarda kilit sistemi önemlidir. Kapılarımızın kilitleri KALE markadır. Kilit dışında kapının iç akşamının dolgun ve çelik olması oldukça önemlidir. Kapılarımızda 2 mm sac kullanılmakta olup üzerine 8 mm mdf ile daha sağlam kapılar üretmekteyiz.

9. Çelik kapı bakımı nasıl yapılmalıdır ?

Çelik kapılarınızın bakımını hafif nemli bez ile kimyasal kullanmadan temizlemeniz gerekir. Kimyasal kullandığınızda kapınızın aksesuarlarına ve üzerindeki kaplama/boya zarar görebilir.

10. Neden ZEKİDOOR Çelik Kapıyı tercih etmeliyiz ?

1990 yılında üretime başlayan Zekidoor Çelik Kapı ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. kısa sürede sektörün iddialı isimleri arasına girmiştir. Yılların verdiği tecrübeyle gelişen teknolojiyi yakinen takip ederek ve müşteri tatminini ön planda tutarak, kendini sürekli yenilemiş, bunun sonucunda kalite, estetik, zarafet ve güvenlik bakımından eşsiz kapılar üretmiştir.

Son yıllarda binalara giriş güvenliğinin ön plana çıkması sonucu Çelik Kapı Sektörünün ürünlerine ileri teknolojiyi katma gereği duymasıyla beraber Zekidoor Çelik Kapı bu alandaki yenilikleri hızla ürünlerinde uygulamıştır. Tüm işletme düzeyinde her işlem Müşteri Memnuniyetini doğrultusunda kalite koşulu gözetilerek yapılmaktadır. Çelik Kapılarımız; deneyimli kadromuzla ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemini esas alarak TSE 12655 Çelik Kapı Standardına uygun üretilmektedir.

Kalitemiz Memnun ve Mutlu Müşteridir. Zekidoor, her gün yenilenerek, yeni ihtiyaçlara cevap vermeye odaklı bir anlayışla çalışmaktadır. Her zaman daha iyi, daha güzel, daha güvenli ve daha kaliteli üretimi hedeflemektedir. Satış sonrası bakım hizmetleriyle kapıların garantisini sağlamakta, kalite bilincini canlı tutarak bu hizmeti de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bu amaçla TS 12558 HİZMET YETERLİLİK kriterleri esas alınarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.